Jdi na obsah Jdi na menu
 


Když celý pátek a sobotní dopoledne propršelo, váleli jsme se jenom doma. V sobotu dokonce páníčci s holkama šli do kina a my zůstali doma. V neděli se konečně vyčasilo a že nám to musí vynahradit. Jelo se na další výlet. Hurááá, zase další zřícenina. Je kousek od té minulé a říká se jí  Sirotčí hrádek.

Obrazek

Již z dálky byl krásně vidět. cetsa tentokrát proběhla v naprostým klidu, Rykymu se žádná nehoda nestala....

Obrazek

Á jééé, ovečky, ještě, že byly v ohradě. Oba jsme jaksi zapomněli na dobré vychování a hned se k nim rozběhli.  tentokrát jsem totiž ohluchl i já a snažil jsem se k nim dostat. Jenže co to, najednou jsem dostal pěknou šlehu, ten ohradník byl elektrickej...sice to tam bylo napsaný, ale copak psi umí číst? Já se teda vrátil k paničce a chvilku jsem kulhal. Na Rykyho panička řvala a on si z toho nic nedělal a klidně si běhal dál. Neměli mu dávat místo stopovačky jen krátký vodítko. Byl odchycen až se všichni vypravili dál  a Ryky konečně přiběhl na odchytovou vzdálenost.  Nepřejte si zase slyšet, jakým slovníkem byl počastován.

Obrazek

Aby toho nebylo málo, tak se zase začal válet. Jenže tentokrát v něčem hodně smradlavým a páneček mu vyhrožoval, že poběží za autem....neběžel, byl vzat na milost, ale byl celou dobu zabalenej v ručníku.

Obrazek

Konečně jsem dorazili na místo, zřícenina byla super, krásné výhledy na okolní krajinu a celá se dala obejít kolem dokola. Některýma místama jsem šel raději i já na vodítku. Byli jsem jak kamzíci a dokonce si i trochu zašplhali po skalách.

Obrazek

Nahoře panička udělala krásnou fotku před zříceninou. I Rykymu bylo vedro....

Obrazek

Já zvědavě nakukoval do oken, parádní výhledy....

Obrazek

Dokonce jsme viděli i Dívčí hrady, který jsme navštívili minulý týden.

Obrazek

Cestou domů se ještě zastavovalo v Dolních Věstonicích, Holky s paničkou se šly podívat do muzea vykopávek. Naštěstí to trvalo jenom chvilku. Páneček tam zvědavě nakukoval oknem a trošku se s náma prošel.

Pak už se konečně vyrazilo k domovu a Ryky šel rovnou do vany. Už zase hezky voní.

zpět

fotogalerie